Dr.Penigreat

DAWKOWANIE

Wystarczy stosować jedną tabletkę dziennie, regularnie, najlepiej rano tuż po śniadaniu. Pamiętaj !! Twój organizm potrzebuje kilku dni, aby odpowiednio nasycić się składnikami suplementu diety by zaczął skutecznie działać. Efekty zauważysz już po kilku dniach zażywania suplementu. Jedno opakowanie zawiera 30 kapsułek co wystarczy na miesiąc kuracji. Eksperci zalecają kuracje od 3 do 6 m-cy, w zależności na jak długo i jaki efekt chcesz uzyskać.

JAK PRZECHOWYWAĆ

Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci, z dala od wilgoci i źródeł światła. Nie stosować po upływie terminu przydatności zamieszczonym na opakowaniu.

SKŁAD

Suplement zawiera substancje aktywne z owoców buzdyganka ziemnego, ekstrakt z korzenia żeńszeń, ekstrakt z jagód palmy sabałowej, ekstrakt z korzenia macy.

BEZPIECZEŃSTWO

Dr. Penigreat jest suplementem diety który powstał tylko z naturalnych ziołowych składników co gwarantuje 100% bezpieczeństwo jego zażywania. Jest on zazwyczaj dobrze tolerowany przez organizm. O wszelkich działaniach niepożądanych należy powiadomić lekarza lub farmaceutę. Nie stosować go w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik suplementu.
Dr. Penigreate

Horodniany 8c
16-001 Kleosin