Warning: include(/tmp/drpenigreat.pl/cache/client.cache): failed to open stream: No such file or directory in /home/westrade/domains/drpenigreat.pl/public_html/index.php on line 6 Warning: include(/tmp/drpenigreat.pl/cache/client.cache): failed to open stream: No such file or directory in /home/westrade/domains/drpenigreat.pl/public_html/index.php on line 6 Warning: include(): Failed opening '/tmp/drpenigreat.pl/cache/client.cache' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5.5/lib/php') in /home/westrade/domains/drpenigreat.pl/public_html/index.php on line 6 O mnie - Dr. Penigreat - Bo wielkość ma znaczenie!

O mnie

      My faceci powinniśmy mówić sobie prawdę prosto w oczy. Posłuchajcie mojej historii. Nazywam się Wojciech mam 29 lat. Kilka miesięcy temu przebywałem na urlopie za granicą i przypadkowo natrafiłem na metodę która w naturalny i skuteczny sposób powiększa penisa, nawet o parę centymetrów. Byłem w tej samej sytuacji jak wielu facetów, po prostu miałem od dziecka kompleks małego członka. Chcę aby w końcu faceci przestali siebie oszukiwać i poznali prawdę. Pomogę Wam rozbudować Twoją męskość, która naturalnie siedzi w każdym z nas i którą bezsensu tłumisz w sobie tak jak ja w przeszłości.

      Zakładając że w Polsce średnia długość penisa oscyluje pomiędzy 15 a 18 centymetrów, każdy penis poniżej tej średniej statystycznie nie będzie w stanie zaspokoić tak jak trzeba kobiety !!

      Nasze partnerki nie zawsze mówią o tym głośno choćby z uwagi na to abyśmy nie czuli się urażeni, ale fakt faktem to jest podstawowa przyczyna zdrady gdy partnerka szuka rozkoszy u innego kochanka. Gdy zdajemy sobie z tego sprawę iż nasze przyrodzenie nie dostatecznie zapewnia rozkosz naszej partnerce popadamy w kompleksy, spada nasza samoocena i atrakcyjność. A w podświadomości rośnie duże zahamowanie, które negatywnie wpływa na naszą psychikę. Skąd to wiem ??? Bo sam tego doświadczyłem. Moje złe wspomnienia sięgają dawno temu, kiedy miałem 17 lat. Szkoła średnia, po raz pierwszy zacząłem się spotykać z dziewczyną, co prawda starszą ode mnie ale była to pierwsza poważna miłość i wiedziałem że prędzej czy później musi dojść do zbliżenia między nami. Dla mnie jak i dla każdego z Was ten pierwszy raz to ogromne przeżycie, które zazwyczaj pamięta się do końca życia. Chciałem się dobrze przygotować do tej chwili, chciałem aby to był naprawdę niezapomniany moment. Zadbałem o każdy szczegół, muzyka, kwiaty świece, wspaniały apartament hotelowy i w końcu oboje zdecydowaliśmy się na ten krok. Zaczęło się od namiętnych pocałunków, w końcu zobaczyłem moją jedyną w niezwykle seksownej bieliźnie.

 

      Myślałem tylko o wspaniałej erekcji gdy poczułem jak wkłada rękę i delikatnie chwyta mojego penisa aż tu nagle doznałem szoku jak szybko wycofuje się i z lekkim uśmiechem zapytała czemu mój członek jest taki mały ?? Moja pierwsza partnerka była starsza ode mnie o dwa lata co za tym idzie miała już doświadczenie w tych sprawach. Po raz pierwszy w jednej sekundzie zdałem sobie sprawę z tego że to już koniec, że to nie będzie mój pierwszy raz i w pośpiechu zażenowany uciekłem z hotelu pozostawiając ją samą w pokoju. Po tym wszystkim straciłem całkowicie ochotę na sex. Moje zażenowanie sięgnęło zenitu. Unikałem kontaktu z moją dziewczyną co było stosunkowo trudne gdyż chodziliśmy do tej samej szkoły, mieliśmy wielu wspólnych znajomych. Potem przyszło to najgorsze. Te uśmieszki jej koleżanek, bo przecież plotki rozchodzą się bardzo szybko, nie mogłem tego znieść. Całkowicie straciłem pewność siebie, myślałem nawet o zmianie szkoły gdyż na każdej przerwie musiałem unikać wzroku dziewczyn. Te lęki towarzyszyły mi przez całe życie, mimo że byłem atrakcyjnym facetem i miałem powodzenie u kobiet, zawsze gdy miało dojść do zbliżenie po prostu mówiłem stop i uciekałem. Doszło do tego iż w pewnych kręgach zaczęto podejrzewać to iż jestem homoseksualistą !!!. Taki stan rzeczy doprowadził mnie to tego iż miałem poważne zaburzenia erekcji. Temat ten był dla mnie tak bardzo wstydliwy że bałem się o tym rozmawiać z kimkolwiek. Nigdy nie rozmawiałem o tym z lekarzem, postanowiłem sam się zmierzyć z tym problemem. Zaczołem szukać w Internecie. Pierwszą rzeczą którą napotkałem były ćwiczenia na powiększenie i pogrubienie penisa. Powiem wam że nic z tego nie wyszło, nie uzyskałem żadnej poprawy, zajmowało mi to masę czasu, wydałem tylko niepotrzebnie pieniądze na poradniki a efekty?? szkoda gadać !!

Kolejną rzeczą na którą natrafiłem były pompki. Ku mojemu zdziwieniu efekt był natychmiastowy lecz nie trwały. Po kilku godzinach penis powracał do dotychczasowych rozmiarów. Kolejne pieniądze wyrzucone w błoto. Mało tego, miałem wrażenie że nawet mój penis się pomniejszył. Historie z inwazyjnym powiększaniem penisa nie wchodziły w grę. Raz że bałem się rozmawiać o tym z lekarzem, dwa zabieg to zawsze ryzyko powikłań, które w skrajnym przypadku może doprowadzić nawet do amputacji !!!! Poza tym moje życie zawodowe nie pozwala mi abym się mógł z niego wyłączyć na tak długi okres jaki byłby potrzebny do operacji. Po latach zrozumiałem że musi to być jak najbardziej naturalny sposób bo tylko taki jest skuteczny i bezpieczny. Zaczołem zagłębiać się bardziej w temat i poznawać zioła i rośliny i inne substancje które odpowiednich proporcjach mogą coś wskórać i doprowadzić do rozrostu ciał jamistych członka, nie mniej zdobycie ich było niemożliwe. W Końcu całkiem przypadkowo natrafiłem na Dr. Penigreat. Suplement diety dedykowany specjalnie dla mężczyzn z takim samym problemem jak ja. SKUTECZNY, BEZPIECZNY TYLKO Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW DOBRANYCH W NAJLEPIEJ JAK SIĘ DA PROPORCJACH.

      Spełnił on wszystkie moje wymaganie i mogę śmiało powiedzieć że przywrócił mi pewność siebie. Odżyłem po 12 latach i powiem Wam więcej, 50% facetów ma ten sam problem. Od niedawna suplement diety Dr. Penigreat jest dostępny na rynku Polskim. Śmiało polecam go każdemu kto doświadczył w swoim życiu tego co ja. Metoda naturalna, bezinwazyjna kuracja nie zajmuje nawet minuty dziennie a o jego zaletach, właściwościach, skuteczności i unikatowej formule przeczytasz na stronie.