Darmowa wysyłka

100% GWARANCJI zwrotu pieniędzy w ciągu 90 dni.

Mamy tylko zadowolonych klientów i jesteśmy pewni jakości i skuteczności działania naszego suplementu,
dlatego gwarantujmy Wam w przypadku niezadowolenia z efektów kuracji 100% zwrot pieniędzy.

Darmowa wysyłka Dr. Penigreat oraz 100% dyskrecji

Paczka może być dostarczona na 4 wyjątkowo dyskretne sposoby:

  • Zwykła przesyłka: odbiór paczki bezpośrednio od listonosza czy kuriera na podany przez Ciebie adres. W tym wypadku paczkę może odebrać właściwie każdy domownik.
  • „Do rąk własnych”: opcja oferowana przez pocztę polską – paczka zostaje przekazana wyłącznie osobie widniejącej jako adresat.
  • „Poste restante”: to najdyskretniejsza forma odbioru paczki. Przesyłka wysyłana jest na adres Twojego urzędu pocztowego. Paczka nie jest awizowana w miejscu zamieszkania, po prostu czeka na Ciebie dyskretnie na poczcie.
  • Paczkomaty: dają gwarancję odbioru przesyłek bez kolejek, 24 godziny na dobę, w dogodnej lokalizacji i bez awizo, bo o tym, że przesyłka jest już w paczkomacie zostaniesz poinformowany SMS-em i e-mailem

Ważne: opcja poste restante wymaga podania numeru i dokładnego adresu urzędu pocztowego. Przypominamy, że do odbioru potrzebny jest dowód osobisty adresata, by potwierdzić jego dane.

TERMIN WYSYŁKI

Zamówienia są wysyłane tego samego dnia od poniedziałku do piątku. Zamówienia spływające w weekend wychodzą zawsze w poniedziałek. Na terenie kraju suplement dotrze do Ciebie już następnego dnia.

WYSYŁKA ZAGRANICZNA

Jest możliwość kupowania i wysyłania produktu za granicę wszystko według taryfy przewoźnika.